​© 2014 Zdenka Luběnová, kouč osobního rozvoje

www.online-koucink.cz

Zde najdete doporučení klientů, kteří si již prošli koučováním a co na to říkají:

Doporučení

Doporučení

Zde najdete doporučení od klientů, kteří si již prošli koučováním.

 

Slečnu Zdenku jsem poznala na webových stránkách.
 
Po půlročních zdravotních problémech, kdy jsem opět nastoupila do práce, jsem se cítila bezmocná, bez energie, unavená, naprosto zhnusená a zklamaná celým svým životem s nízkým sebevědomím a strachem z okolí. Rozhodla jsem se svým životem něco udělat a zkusit všechny varianty, které mě postaví opět na nohy.
 
Na webu mě zaujala rozzářená fotografie slečny Zdenky, která mi přišla na první pohled sympatická a rozzářená energií. Objednala jsem se a začalo moje první koučování. Při první hodině jsem plakala, jak jsem si uvědomovala své chyby a co na sobě dělám špatně. Hlavně moje negativní myšlenky a velký pesimismus se strachem mě stáhl do mého světa s nízkým sebevědomím, ve kterém jsem bloudila a pořád se utápěla ve strachu, bolesti a smutku. Slečna Zdenka se mnou všechno krok po kroku probrala. Nabila mě energií a ukázala mi cestu, jak svůj život brát s nadhledem a nemyslet na negativní a zlé věci. Naučila mě, jak si uspořádat stres a shon jak v pracovním světě, tak i v osobním životě. Moje sebevědomí se po pár měsících koučování vysoce zvedlo a naplnilo mě sebedůvěrou a myšlenkou „milovat sama sebe“.
 
Už nejsem plná strachu a negativismu, dokážu se od špatných věcí odpoutat a užít si každý den pro sebe. Slečnu Zdenku doporučuji každému, kdo neví, jak dál a chce se svým „zničeným JÁ“ něco udělat a postavit se opět na nohy."
 
 Jitka, Olomoucký kraj
 
 

"Tento osobní koučink mi pomohl uvědomit si celý svůj úžasný potenciál. Zjistil jsem co skutečně teď dokážu s tím, co teď vím a umím. Nyní jsem a dělám vše to, co mi ostatní říkali, že nikdy nebudu a nedokážu. Tento koučink doporučuji všem, ale hlavně těm co říkají, že ho nikdy nepotřebují. Právě Ti se posunou naprosto nejvíc."
 

Adolf, Olomoucký kraj

 

 

Jsem rád, že poznávám způsob přemýšlení, do kterého mě zasvědcuje Zdenka. Díky jejímu vedení poznávám chyby, kterých se dopouštím a za její pomoci věřím, že jsem stále lepší člověk. Velmi mi pomáhá, abych si mohl splnit své sny, které jsem si myslel, že pro mě budou nedosažitelné.

 

Tomáš, Olomoucký kraj

 

 

Další doporučení budou publikována brzy.