​© 2014 Zdenka Luběnová, kouč osobního rozvoje

www.online-koucink.cz

(... pokračování z hlavní strany). Každý člověk je individuální a kouč, který není zaměřen na individualitu a současný problém klienta a používá stejné metody a postupy  pro každého, tak klient nemá jinou možnost než se přizpůsobit tomu, co je standartní a málokdy to klientovi stačí natolik, aby pozitivním směrem změnil tu oblast, která byla problémová.

 

Moje zkušenost mě dovedla k tomu, že přizpůsobuji ověřené techniky a principy klientovi tak, aby mu byly maximálně přínosné a užitečné. Každý klient má jiný specifický problém nebo řeší něco odlišného, tudíž přizpůsobuji tomu i mé koučování, metody a techniky i přístup a délku koučování.

 

Proč si vybrat spirituální koučování? Jaký je v rozdíl mezi klasickým a spirituálním koučováním? 

 

Pokud máte problém, ať už v jakékoliv životní oblasti a zdá se Vám, že se daný problém nevyřešil, nebo vyřešil, ale vrací se, je pro Vás spirituální koučování ideální. Jedná se o zaměření se na celek člověka, jeho tělo-mysl-duši, neboli, pokud Vás něco trápí, projeví se to nejen na tom, jak se cítíte, ale i na Vašem těle - jako nemoc, bolest, atd. Pro efektivní pozitivní a trvalou změnu je třeba se na daný problém podívat ze všech hledisek, ne se jen zaměřit na jednu část a ignorovat další části.

 

Jak a proč jste se k této formě koučování dostala?

Byla to pro mě dlouhá cesta učení se s kombinací vlastních zkušeností, která mě přivedla na tuto úžasnou cestu. Měla jsem zdravotní problémy, kde jsem aplikovala do praxe cvičení a metody, které mi pomohly k mému úplnému vyléčení, a které nyní používám ve svém koučování a tyto metody a techniky nyní pomáhají mým klientům překonat problémy a bloky v různých životních oblastech.

Více o mě si můžete přečíst zde.

 

Co koučování není?

Koučink neboli koučování není psychologická poradna, kde se řeší emocionální traumata z minulosti, těžké deprese, a další hluboká traumata, která vyžadují i několikaleté sezení a ke kterým je potřeba rada psychologa, který se tímto zabývá.

 

Koučování se zaměřuje na Vaši současnou situaci nebo problém a pomáhá Vám docílit toho, co chcete dosáhnout pomocí specifických technik a principů. Koučování je především zaměřeno na Vaši současnost - kde se nacházíte a budoucnost - co je Váš cíl, čeho chcete pomocí individuálního koučování dosáhnout.

 

Pro koho je individuální koučink vhodný?

Invividuální spirituální koučink je vhodný jak pro toho, kdo má určité životní výzvy nebo problémy v určité oblasti, tak i pro toho, kdo žádné problémy nemá, ale rád by si přál získat další perspektivu a nadhled.

 

Jak koučink probíhá a s kým pracujete?

Pracuji pouze s klienty, kteří jsou připraveni a mají chuť změnit danou situaci k lepšímu. Pokud budete mít zájem o koučování, prosím vyplňte krátký online formulář nahoře na této stránce. Jedná se o registrační formulář, který prosím vyplňte před samotným koučováním. Všechny informace, které zde uvedete jsou privátní, nejsou s nikým sdíleny.

 

Jak dlouho trvá jedno koučovací sezení ?

Jedno koučovácí sezení trvá 60 minut.

 

Jste certifikovaný kouč?

Ano, jsem certifikovaný a akreditovaný Life Coach (Diploma of Life Coach Studies, Dip. L.C.S., Open University, London).

 

Máte další certifikace?

Ano, mám NLP certifikaci, Americká Unie NLP (AUNLP).

 

V jakých oblastech mi můžete pomoci?

Mohu Vám pomoci v těchto oblastech:

 • Zdraví jako bohatství, jak a co udělat pro uzdravení, čeho se vyvarovat...

 • Finanční hojnost, jak získat finanční hojnost, jak myslet, stanovení si cílů...

 • Vztahy a láska a vyřešení neg. vztahů (přátelské a rodinné vztahy, partnerské vztahy, kamarádské vztahy,...),

 • jak najít toho pravého partnera, jaký hledám vztah,...

 • Sebeláska a sebepřijetí

 • životní poslání a radost

 • Odpuštění, proč a jak odpustit, jak souvisí různé nemoci s neodpuštěním, co a jak dělat.

 • Síla přítomného okamžiku, co to pro mě znamená, jak toho mohu využít.

 • Co je strach, jak jej překonat a posunout se dál

 • Univerzální spirituální zákony, jak fungují jednotlivé zákony (zákon dávání a příjmání, rozhodnutí, prosperity, atd.) a jak toho využít pro Váš prospěch.

 • Mysl a fungování mysli aneb proč jsou moje výsledky takové jaké jsou.

 • Vizualizace, co to znamená, proč je to důležité.

 • Meditace, jak správně meditovat, jaké to má výhody

 • Změna kariéry, hledání lepšího zaměstnání vč. přípravy na pohovor a tvorba profesionálního životopisu. 

 • mnohem více. 

 

Pro dotazy nebo další otázky mě můžete kontaktovat v sekci kontakt nebo jednoduše vyplňte zobrazený kontaktní formulář. Odpovím Vám co nejdříve.

 

 

 

Individuální koučink...

Druhy a typy nabízeného koučování

 

Individuální koučování:

 • osobně v Olomouci nebo

 • online konzultace přes Skype Každé koučování, ať už osobně nebo online, zahrnuje i emailové shrnutí hlavních bodů po každé konzultaci vč. shrnutí úkolů) 

 

Intenzivní  koučování:

 • 1 denní osobní koučování

 • 2 denní osobní koučování