​© 2014 Zdenka Luběnová, kouč osobního rozvoje

www.online-koucink.cz

Bc. Zdenka Luběnová, MSc., Dip. L.C.S.

kouč osobního rozvoje

 

MSc., Master of Economical Science, Brno Int. Business School

(zaměření: ekonomika a management)

Dip. L.C.S., Diploma in Life Coach Studies, Open University, England

(obdržení diplomu pro osobní koučování)

Certified NLP Practitioner, AUNLP (certifikace NLP, Americká Unie NLP).

 

 

 

Před několika lety jsem měla určité zdravotní problémy, které mě dostaly na tuto cestu, jelikož jsem hledala způsoby a cesty, jak můžu pomoci sama sobě, co je potřeba udělat abych vše změnila a zlepšila. Jakmile se vše zlepšilo a uzdravilo, zjistila jsem, že díky této zkušenosti mohu pomáhat i ostatním, protože to nebyla jen tato zkušenost, ale i několikaleté studium, které mě natolik zaujalo, že jsem se věnovala koučování na plno.

 

Moje hlavní zaměření je na zdraví a životní balanci, ale pomáhám klientům i v dalších oblastech, jakými jsou zlepšení vztahů, kariéra/práce a mnoho dalšího.

 

Jsem certifikovaný kouč a využívám v koučování nových technik a metod k tomu, abych klientovi pomohla identifikovat problém a směřovala ho tam, kde si přeje být a čeho chce v životě dosáhnout.

 

Pokud cítíte, že něco ve vašem životě není přesně tak, jak by jste si to přáli, ať už se jedná o jakoukoliv oblast, jde to změnit k lepšímu. Proto je zde koučování, kdy Vám tyto profesionální konzultace pomohou vidět věci z jiného nadhledu a pomoci Vám překonat prokrastinaci neboli odkládání Vašich cílů, protože pokud děláte věci starým způsobem, který Vám nefunguje, nemůžete čekat, že se to najednou samo od sebe zlepší. Osobní koučování Vás posune tím správným a pozitivním směrem dopředu.

 

osobní kouč, kouč osobního rozvoje